Cynk pogromcą rdzy – skorzystaj z cynkowania stali

Planujesz remont bądź budowę domu? Jesteś architektem i doradzasz swoim klientom w urządzaniu przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych? Zależy Ci na produktach o najwyższej jakości i najdłuższej żywotności?

Cynkowanie ogniowe znajduje zastosowanie w niemalże każdym sektorze przemysłu.

Jeżeli tak, to się świetnie składa, ponieważ cynkowanie ogniowe hartuje stal a staco.pl/staco-polska-1 od kilkunastu lat, działa z powodzeniem w branży powłok antykorozyjnych. Oferują oni swoim klientom produkty ze stali poddawanej procesowi ogniowemu cynkowaniu, dzięki czemu są one niemalże niezniszczalne.

Cynkowanie ogniowe jest procesem polegającym na nakładaniu na stal, ochronnej powłoki z cynku. Decydując się na produkty poddawane procesowi cynkowania ogniowego zyskujemy wyrób odporny na:

  • uszkodzenia mechaniczne,
  • pęknięcia i obciążenia,
  • działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych,
  • działanie wody oraz wysokie temperatury.

Cynkowanie ogniowe znajduje zastosowanie w niemalże każdym sektorze przemysłu. Sektor architektoniczny, komercyjny, mieszkaniowy bądź publiczny, wszędzie produkty poddawane ogniowemu cynkowaniu, znajdują szerokie zastosowanie. Są to bramy, podesty, kraty, schody, balustrady, dekoracje, ochrony przeciwsłoneczne i wiele innych. O szczegółową ofertę, najlepiej bezpośrednio zapytać przedstawiciela firmy a otrzymamy pełny spis produktów, wraz z cennikiem.