Jak zlecić archiwizowanie dokumentów

 

Kiedy w naszej firmie zajdzie potrzeba archiwizowania dokumentów, najlepiej nie czekać z tym jakże ważnym zagadnieniem. Naszym pierwszym i naturalnym krokiem będzie wybranie odpowiedniego specjalisty. Ja zaufałem profesjonalistom zajmującym się archiwizacją dokumentów z archive-it.pl/archiwizowanie , póki co nie żałuję.

 

 

Od razu widać, że archiwizowanie dokumentów to temat, który nie jest im obcy – w przeciwieństwie do wielu tego typu firm. Po skontaktowaniu się z przedstawicielem i umówieniu wizyty, specjalista po przyjechaniu na miejsce zadecyduje, które z dokumentów przejdą przez ich ręce. Te z akt, które nie będą póki co podlegały etapowi archiwizacji. Zostaną odłożone na później, ale w taki sposób aby przy kolejnej wizycie można było łatwo je odszukać.

 

 

Warto być przy całym procesie selekcji danych i wypytywać o każde, nawet najgłupsze naszym zdaniem zagadnienie. Wiedza, którą zdobędziemy z pewnością przyda nam się w późniejszym terminie, szczególnie wtedy, kiedy będziemy chcieli przeprowadzić archiwizowanie dokumentów na własną rękę. Wówczas powinniśmy być w stanie uniknąć wielu wpadek, które później mogą kosztować nas utratę reputacji ( szczegółowe wytyczne na stronie https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/media/6081/zw_zal_12_wytyczne.pdf ) szczególnie w trakcie wizyty ważnego klienta, bądź nie mniej ważnego urzędnika.