Mój pomysł na udaną i bezpieczną podróż – lokalizator gps

 

Nie jestem zawodowym kierowcą, jednak w trakcie pracy dużo podróżuję. Moim problemem jest brak orientacji w przestrzeni. Kiedy po raz kolejny w ciągu tygodnia zgubiłem się w nieznanym sobie mieście i w konsekwencji spóźniłem się na ważne spotkanie biznesowe, moja żona zakupiła dla mnie w transmobil-gps.pl lokalizator gps. Firma ta zajmuje się głównie sprzedażą lokalizatorów typu gps przedsiębiorstwom spedycyjnym i transportowym, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, by zakupów mogła dokonać u niej również osoba prowadząca działalność gospodarczą o innym profilu.

Lokalizator gps to sprzęt „wagi ciężkiej” w porównaniu do nawigacji.

Lokalizator gps to sprzęt „wagi ciężkiej”.

Wiele osób zapyta, dlaczego nie zdecydowałem się na nawigację samochodową – w końcu lokalizator gps to sprzęt „wagi ciężkiej” w porównaniu do nawigacji. Nie lubię jednak słuchać niczyjego głosu w trakcie prowadzenia auta, gdyż powoduje to moje rozkojarzenie. Ostatnio, gdy próbowałem odnaleźć właściwą trasę w ten właśnie sposób, niemal spowodowałem niebezpieczną stłuczkę! Teraz dzięki zainstalowanemu w moim samochodzie lokalizatorowi gps mogę zadzwonić do mojej żony, która ma podgląd na miejsce mojego pobytu w swoim laptopie. Zajmuje się ona naszym małym dzieckiem, więc rzadko wychodzi z domu. Szybko sprawdza na mapach, jak może mi pomóc, a następnie telefonicznie instruuje mnie, gdzie powinien jechać. Jednocześnie cały czas sprawdza, gdzie jestem i czy przypadkiem znowu się nie pogubiłem.

Obecnie nie wyobrażam sobie żadnej podróży bez lokalizatora gps. Sprzęt ten nieraz już uchronił mnie przed pobłądzeniem. Jestem mu bardzo wdzięczny, podobnie jak mojemu najlepszemu pilotowi – mojej ukochanej żonie.