Synonim bezpieczeństwa – Axkid

 

sklep-tosia.eu to sklep internetowy, w którym po atrakcyjnych cenach możemy dokonać zakupu wielu sprzętów niezbędnych w sprawowaniu codziennej opieki nad dzieckiem. Do koniecznego wyposażenia należy na pewno fotelik samochodowy. Dziś wszyscy podróżujemy głównie autami, więc zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w trakcie podróży staje się sprawą priorytetową.

Axkid to szwedzka marka. Nie od dziś wiadomo, że szwedzkie produkty są nie tylko bardzo dobre jakościowo, ale także wykonane w sposób, który zapewnia ich bezpieczne użytkowanie, a także doskonałe wypełnianie ich funkcji. Funkcjonalność to bowiem drugie imię każdego fotelika – Axkid’a. Jego celem nie jest otaczanie się udziwnieniami, które miały uchronić dziecko przed nudą w czasie jazdy samochodem, ale wypełnianie roli, do jakiej stworzony jest każdy fotelik – zapewnienia bezpieczeństwa. Decydując się na markę Axkid możemy mieć zatem pewność, że w razie kolizji nasza pociecha będzie odpowiednio chroniona, a zatem nie dozna obrażeń, jakie groziłyby jej w razie poruszania się w mniej bezpiecznym sprzęcie tego typu.

Axkid nie jest jeszcze bardzo rozpoznawalną marką wśród polskich rodziców, jednak stopniowo się to zmienia. Do wielu z nich dociera bowiem, jak ważne jest bezpieczeństwo ich pociech w trakcie każdej podróży – nawet na niewielkie dystanse.